OTO ČR

Firma OTO byla založena v roce 1990 s předmětem podnikání výroba pleteného zboží se specializací na výrobu a prodej ponožek. V tomto oboru se dostala za velmi krátkou dobu do společnosti předních soukromých firem.
 
válecV roce 1990 jsme zahájili výrobu na českých maloprůměrových pletacích strojích ANGE, které v té době patřily v dané kategorii do světové špičky. Tyto stroje se vyznačovaly vysokou spolehlivostí a velkou produkcí zboží. Jednalo se o výrobky sportovního charakteru s možností hladké a plyšové vazby.

V polovině roku 1994 jsme nakoupili špičkové plně elektronické jednoválcové pletací stroje italské výroby CONTI  a  SANGIACOMO, na kterých lze programovat celoplošné vzory. 
Ke zvýšení kvality našich výrobků jsme pořídili účelové italské automaty  CONTI COMPLETT s řetízkovým stehem, které zaručují dokonalé sešití špice ponožky.

V roce 1999 dochází k další modernizaci výroby a pořizujeme  italské pletací stroje CONTI.


V průběhu roku 2002 nákup prvních dvouválcových pletacích strojů tuzemské výroby DERA, které nám slouží k výrobě klasických jednobarevných ponožek.

lonati

2008 - modernizace strojového parku. Nakupujeme jednoválcové italské pletací stroje  LONATI , které jsou světovou jedničkou a v současnosti představují nejmodernější technologii.

V prosinci 2013 pořizujeme nejnovější modely pletacích strojů od firmy LONATI a po rychlém uvedením do provozu na konci prosince zahajujeme od ledna 2014 výrobu na plné obrátky.

 Na jmenovaných strojích vyrábíme klasické ponožky, kotníčkové ponožky, ponožky pro volný čas, pracovní ponožky , sportovní ponožky ,  podkolenky, potítka a pouzdra na mobilní telefony.
Základem vysoké kvality našich výrobků je příze, kterou nám dodávají tuzemští výrobci, ale i výrobci ze Slovenska, Německa, Španělska,  Itálie, Portugalska, Japonska, Indie, Turecka a Indonésie. Jedná se zejména o kvalitativní znaky stálobarevnosti, pružnosti, nízké srážlivosti a vysoké životnosti.

Kontakty

OTO ČR s.r.o.

Telefon: +420 220 950 214
Fax: +420 220 951 013
Email: v.kozak@otocr.cz

Hokešovo nám. 26
164 00 Praha 6 - Přední Kopanina